پارک بازی لگولند دبی

لگولند درواقع نوعی شهربازی و پارک تفریحی می باشد که در ساخت وسایل موجود آن از لگو استفاده شده است و یک پارک تفریحی مطلوب کودکان و والدین آنها می باشد  که شعبه های متعددی در دنیا دارد. جدیدترین شعبه این پارک تفریحی و آبی در اکتبر سال 2016 در شهر دبی و در منطقه شیخ زائد افتتاح گردید.

لگولند از دوبخش اصلی پارک بازی و پارک آبی تشکیل شده است و برای هریک به تنهایی و هردو می توان بلیط تهیه کرد. ساعت کاری پارک آبی از 10 صبح تا 19 می باشد.
لگولند
شهربازی لگو لند دبی
لحظاتی خاطره انگیز را در شهربازی لگولند برای خود و کودک دلبندتان تجربه می کنید. شهربازی لگولند دارای امکانات جانبی فراوانی مانند فروشگاه و رستوران  می باشد و در بخش بازیها از  چند بخش اصلی شامل کارخانه the factory ، شهر لگو  LEGO® CITY، قلعه پادشاهی kingdoms ، سرزمین فانتزی fantasy land، سرزمین ماجراجویی land of adventure و شهر کوچک mini-city تشکیل می شود.

در بخش کارخانه که  اولین مکان در این سرزمین رویاییست، شما با فرایند ساخته شدن آجرهای ساده اما در عین حال خارق العاده  و خلاقانه لگو آشنا شده و میتوانید از محصولات تولیدی توسط خودتان بعنوان سوغاتی بهمراهتان ببرید و در کنار آن از بزرگترین فروشگاه لگوی خاورمیانه بازدید و خرید نمایید.

در شهر لگو  که اساس آن کار گروهی می باشد،  کودکان می آموزند که چگونه با کمک یکدیگر بعنوان خدمه کشتی به ساخت کشتی مشغول شوند و یا چگونه با ماشین های الکتریکی رانندگی کرده و در انتها از مدرسه گواهینامه دریافت می نمایند.
لگوسیتی
در قلعه پادشاهی با کاراکترهای قرون وسطایی آن سرگرم می شوید، در این سرزمین قرون وسطایی کودکان با سوار شدن بر ترن اژدها وارد چالش تلسم مرلین می شوند و باید تلاش کنند این تلسم را بشکنند، بدین صورت که سوار بر اژدها توسط مسیر ریلی مهیج وارد قلعه پادشاهی می شوید در جاییکه شوالیه جوان و شاهزاده خانم مشغول بازی با اژدهای شاگرد هستند. در حالیکه آنها شما را با ماشین آلات هوایی بالا و پایین میکشند تا اثر طلسم مرلین را از بین ببرند ، او شما را جذب خود کرده و گول خواهد زد. خانواده ها نیز علاوه بر کودکان از چرخش های سریع مقابله با مرلین لذت خواهند برد.
قلعه پادشاهی
در سرزمین فانتزی زمانی کودکان می توانند با آجرهای لگو، ماشین مطلوب خود را ساخته و در مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنند و یا با mindstorm های لگو ربات بسازند و در ماشین های دوار هیجان را تجربه نموده و یا با بالارفتن از برجها تمام پارک را مشاهده نمایند.

در سرزمین ماجراجویی،  ماجراجویان جوان در این سرزمین به دنبال ماجراجویی هستند . آنها به همراه خانواده سوار زیر دریایی می شوند و از تماشای زیر آب هیجان زده می شوند. سوار قطار ماجراجویی می شوند و با تفنگ از خود دفاع می کنند و برای پیدا کردن یک گنج از دست رفته وارد یک معبد می شوند و فرعون را گول میزنند.

در سرزمین کوچک که آخرین بخشی از این مجموعه است که بازدید می کنید، که بیش از 20 میلیون آجر لگو در این مینی سیتی دبی استفاده شده است، این شهر میناتوری لگو دبی دارای مجموعه ای از ماکت های برترین سازه های جهان می باشند که از آجر های لگو می باشد. در بین این سازه ها ، ماکت برج خلفه با ارتفاع 17 متر بلند ترین سازه ساخته شده با لگو و  بلند ترین ماکت برج خلیفه در جهان می باشد.
Mini Land
پارک آبی لگولند
    یک روز فراموش نشدنی و شاد در پارک آبی لگولند دبی را به همراه خانواده خود تجربه کنید. این پارک که به صورت اختصاصی برای خانواده هایی با کودکان بین 2 تا 12 سال طراحی و ساخته شده است،  15 سرسره به علاوه قایق سواری با خانواده، استخر موج لگو، سرسره های لوله ای، یک رودخانه خروشان، محوطه بازی لگو دوپلو مخصوص کودکان نوپا و سرسره برای این عزیزان می باشد. سواری ها و جاذبه های متعددی در این پارک آبی انتظارتان را می کشند که دوپلو اِسپِلَش سافاری، ساخت قایق و رودخانه خروشان تنها بخش کوچکی از این مجموعه عظیم می باشد. در این پارک آبی گزینه های متعددی برای صرف غذا موجود است. از انواع کیوسک ها گرفته تا رستوران های بوفه که در منوهای خود انواع غذاهای محبوب خانواده ها را سرو می کنند.
 
پارک آبی


map

جهت کسب اطلاعات بیشتر وقیمت بلیط به سایت لکو لند دبی مراجعه نمایید