رزرو هتل در دبی

رزرو هتل در دبیاین شرکت بهترین قیمت رزرو هتل در دبی را در اختیار شما قرار می دهد ، شما این امکان را دارید که بهترین نرخ هتل آپارتمان ، هتلهای 3 تا 5 ستاره را از طریق ما رزرو نمایید، جهت رزرو هتل با کارشناسان فروش هتل دبی ما تماس بگیرید.

درسال های قبل بیشتر مسافرین رزرو هتل خود در دبی را بیشتر در منطقه دیره انجام می دادند تاضمن نزدیکی به فرودگاه ، به مناطق همجون فروشگاه سیتی سنتر و میدان ساعت و ... نزدیک تر باشند، ولی باگسترش شهر دبی در امتداد خیابان شیخ زاید ، در سالهای اخیر تعداد رزروهای هتل در منطقه بردبی افزایش یافته است و تقریبا نیمی از مسافرین رزرو هتلهای لوکس منطقه بر دبی را ترجیح می دهند.
همواره پایین ترین نرخ هتل دبی را از ما بخواهید.


______________________

بلندترین برج دنیا در دبی

رزرو هتل در دبیکشور امارات در حال ساخت بلندترین برج تاریخ بشریت در شهر دبی است. دبی هم اکنون دارای سازه پرشکوه برج خلیفه است، ولی از نوامبر 2016 ساخت و ساز روی این برج جدید (The Tower ) در بندرگاه دوبی آغاز شده است و پیش بینی می شود که این برج در سال 2020 به پایان برسد و لقب بلندترین برج جهان را به یدک خواهد کشید.
ارتفاع  این برج دبی حدود 900 متر بوده و یعنی 99 متر از برج خلیفه دبی بلند است. ساخت این برج حدود یک میلیارد دلار هزینه خواهد داشت و نیز به گونه ای زمان بندی شده که برای نمایشگاه تجارت اکسپو 2020 (Expo 2020 trade fair) به میزبانی دوبی افتتاح شود.
این برج پس از اتمام دارای یک عرشه با دید 360 درجه خواهد بود که یک دید پانوراما (وسیع) از شهر دبی  را امکان پذیر خواهد کرد و چند سال آینده به عنوان یکی از جاذبه های جدید گردشگری دبی خواهد بود.______________________

تور دبی

 خرید تور دبی   برخی از مردم ، تور را سفر گروهی می دانند. در برخی مسیرها تورها به صورت گروهی انجام می پذیرد ولی در دبی ، باتوجه به تنوع بسیار زیاد هتلهای دبی ، برای کسب رضایت مسافرینی که به دبی سفر می کنند، به صورت انفرادی است و با توجه به سلیقه و بودجه ای که برای سفر به دبی درنظر گرفته است می تواند درهتلهای مختلف دبی اقامت داشته باشد.
    تور دبی شامل بلیط پرواز رفت و برگشت به دبی، ویزای دبی و هتل دبی مسافر می باشد و با توجه به هتلی که انتخاب می کند از ترانسفر و خدمات صبحانه ، نهار ویا شام در دبی استفاده می نماید. بهمین دلیل در زمان خرید تور دبی به این نکته توجه کنید که هتل چه وعده های غذایی را به شما بصورت رایگان سرویس می دهد.ضمنا" همه هتلهای دبی ترانسفر فرودگاهی ندارند.
معمولا تور دبی از سه شب به بالا به مسافرین سفر به دبی ارائه می گردد. ما همواره بهترین نرخ ها را در فروش تور دبی در اختیار مسافرین قرار میدهیم.

 

---------------------

لگولندلگولند دبی از دوبخش اصلی پارک بازی و پارک آبی تشکیل شده است و برای هریک به تنهایی و هردو می توان بلیط تهیه کرد. ساعت کاری پارک آبی و پارک لگولند دبی از 10 صبح تا 19 می باشد.
لحظاتی خاطره انگیز را در شهربازی لگولند دبی برای خود و کودک دلبندتان تجربه می کنید. شهربازی لگولند دارای امکانات جانبی فراوانی مانند فروشگاه و رستوران  می باشد و در بخش بازیها از  چند بخش اصلی شامل کارخانه the factory ، شهر لگو  LEGO® CITY، قلعه پادشاهی kingdoms ، سرزمین فانتزی fantasy land، سرزمین ماجراجویی land of adventure و شهر کوچک
....ادامه مطلب 
-----

آکواریوم دبی

آکواریوم دبی

    آکواریوم دبی که در حقیقت یک باغ ‌وحش حیات زیرآب می باشد، یکی از بخشهای اصلی از امکانات تفریحی مرکز خرید دبی (دبی مال) می باشد...ادامه